TOP 7 programėlės kelionėje: taps nepamainomomis pagalbininkėmis

Tikriausiai kiekvienas žino, jog išmanusis telefonas kelionėje lyg pasas – nieku gyvu negalima jo pamiršti. Ir taip yra ne tik dėl to, kad galėtumėte į savo „Instagram” kelti kvapą gniaužiančių ir draugus erzinančių nuotraukų. Šį kartą pateikiame Jums TOP 7 programėles, kurios kiekvienoje kelionėje taps nepamainomomis pagalbininkėmis.

  1. Rome2Rio

Ši mobilioji aplikacija taps puikiu įrankiu tiems, kurie kelionės metu mėgsta aplankyti daug įvairių vietų, miestų arba net šalių. Programėlė turi sukaupusi informacijos iš daugiau nei 4800 transporto operatorių daugiau nei 158 pasaulio šalių! „Rome2Rio” teikia informaciją ne tik apie skrydžių, traukinių, autobusų, keltų grafikus, bet ir apskaičiuoja preliminarų kelionės laiką bei kainą.

  1. Waze

Keliaujantiems savarankiškai automobiliu tiesiog būtina parsisiųsti programėlę „Waze”, kuri veikia ne tik kaip navigacija, bet ir parodo visą įmanomą informaciją apie realiu laiku vykstantį eismą, spūstis, kelio remonto darbus, avarijas ar policijos reidus. Negana to, „Waze” pagalba galite surasti degalinę, kurioje pigiausias kuras, skanus maistas arba kur vertėtų stabtelėti gražiai nuotraukai. Beje šią programėlę rekomenduojame naudoti ir Lietuvoje.

  1. AccuWeather

Tai specialistų įvertina viena geriausių oro prognozių programėlė. „AccuWeather” naudojasi net 1,5 milijardai žmonių. Ir tikrai ne be reikalo. Ši mobilioji aplikacija prognozę parodo net pagal vartotojo nurodytą tikslų adresą! Taip pat joje galima rinktis ir stebėti oro prognozę minučių, valandų, dienų ar net mėnesių tikslumu.

  1. Trip Advisor

Nors „Trip Advisor” daugelis keliautojų jau naudoja, šią programėlę vis tiek būtina paminėti. Programėlė jau kurį laiką yra tapusi puikiu gidu ieškant viešbučių, restoranų bei įdomių vietų visame pasaulyje. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į vartotojų atsiliepimus bei pateiktas nuotraukas!

  1. WiFox

Didžiuosiuose pasaulio oro uostuose, tarkime Frankfurte ar Amsterdame, problemų su nemokamu wifi dažniausiai nekyla. Bet kalbai pasisukus apie mažesnius ir atokesnius pasaulio oro uostus… Ten neretai tenka pasukti galvą, mat dažniausiai wifi turi slaptažodžius, kuriais nesidalija net oro uosto darbuotojai. Daugiau tokių problemų nepatirsite parsisiuntę „Wifox”, kurioje rasite kone visų pasaulio oro uostų wifi slaptažodžius. Aplikacija tikrai veikia! Tiesa, tai vienintelė mokama programėlė sąraše. „WiFox” kainuoja 2 $.

  1. Locateur

Norintiems kelionėje pamatyti tikrąjį vietos gyventojų gyvenimą verta panaršyti „Locateur”. Šioje mobiliojoje aplikacijoje savo patarimais dalijasi vietos menininkai bei kūrybininkai. Programėlės pagalba rasite pačių įdomiausių vietų – nuo netradicinių kavinių bei restoranų iki smagių naktinių klubų ar jaukių viešbučių. „Locateur” geriausia naudotis viešint JAV.

  1. XE Currency

Nuolat skaičiuoti valiutų kursą kelionėje tikrai puiki smegenų mankšta, bet jeigu ieškote paprastesnio varianto – parsisiųskite „XE Currency”. Programėlė parodo tikslų visų įmanomų valiutų kursą. Aplikacija duomenis išsaugo, tad net praradę interneto prieigą programėle ir toliau galėsite naudotis.