Viskas įskaičiuota?

Jei pirmą kartą renkatės atostogauti šiltuose kraštuose ir svarstote apie „viskas įskaičiuota“ kelionės variantą, jūs tikriausiai tikitės, kad viešbutyje išties viskas – nuo A, iki Z – bus nemokamai. Deja, realybė yra kiek kitokia. Nesvarbu, ar pasirinksite Turkiją, Egiptą, Bulgariją ar kitą šalį – kiekvienoje iš jų galioja kiek kitokie standartai ir tai, kas vienoje šalyje (ar vieno tinklo viešbučiuose) priklauso „viskas įskaičiuota“ paketui, kitoje šalyje gali nepriklausyti. Todėl dalijamės trimis svarbiausiais aspektais, į kuriuos turite atkreipti dėmesį prieš užsisakydami kelionę, kad atostogos atitiktų jūsų lūkesčius!

viskas įskaičiuota

Kambarys

Daugelis viešbučių mėgsta tokius reklaminius šūkius kaip „visi kambariai su vaizdu į jūrą“ ar „visi kambariai su balkonu“. Tačiau net ir „viskas įskaičiuota“ paketas nebūtinai bus skirtas geriausios kategorijos viešbučio kambariams. Todėl rinkdamiesi viešbutį nepamirškite patikrinti, koks tiksliai kambarys numatytas pasiūlyme. O tada pasirinkite tą viešbutį, kuris atitinka jūsų norus ir biudžetą. Kambariai su vaizdu į jūrą dažnai būna brangesni, tačiau kambariai su vaizdu į viešbučio kiemą kartais irgi nenusileidžia savo vaizdais (pvz., išpuoselėtas gėlynas), o būna gerokai tylesni. Jei rytais mėgstate ilgiau pamiegoti, verta rinktis kambarį su langais į pietus ar vakarus, o gal net šiaurę – karštose šalyje tai tikrai nėra minusas.

Dar vienas svarbus dalykas, kurį reikėtų žinoti – tai arbatpinigiai. Vakarų šalyse dažnai įprasta palikti arbatpinigių tik išvykstant. Tačiau kurortinėse šalyse viešbučio patarnautojai dažnai tikisi arbatpinigių nuo pat pirmos dienos. Pirmą dieną palikus kiek dosnesnę sumą kambario tvarkytojams ir vėliau kasdien paliekant simbolinė sumą, jūsų visada lauks švarus, tvarkingas kambarys bei malonios smulkmenos – gyvų gėlių puokštė ar net mažos dovanėlės.

Maistas

Įsigydami „viskas įskaičiuota“ paketą išsiaiškinkite, ką tiksliai jums siūlo viešbutis. Įprasta, kad nemokamai gausite pusryčius, pietus ir vakarienę. O visa kita – priklauso nuo konkretaus viešbučio. Jei norite pagurkšnoti gėrimų prie baseino, vieni viešbučiai juos siūlo kartu su paketu, kiti – parduoda atskirai. Taip pat ir valgant vakarienę: vieni siūlo vyną ar kitus vietinius gėrimus nemokamai, o kai kur – šiuos reikia įsigyti papildomai. Kai kurie viešbučiai per visą viešnagės laiką siūlo 1 ar daugiau vakarienių restorane, kitur – vakarienė restorane tik susimokėjus pačiam.

Pramogos

Pramogos, tikriausiai, yra labiausiai nuo viešbučio ir net lankomos šalies priklausantis aspektas. Praktiškai visi viešbučiai turi baseinus, nemokamai siūlo gultus, skėčius, paplūdimio rankšluosčius. Dauguma viešbučių „viskas įskaičiuota“ svečiams siūlo ir nemokamus gultus ar net privatų paplūdimį tik šio viešbučio svečiams pajūryje.

Tačiau kitos pramogos priklauso nuo konkretaus viešbučio. Pavyzdžiui, Egipte dažnas viešbutis siūlo nemokamai išmėginti nardymą (dažniausiai, baseine). Tačiau tokio pasiūlymo nesulauksite Turkijoje, Bulgarijoje. Čia dažnai nemokamai arba už papildomą mokestį jūs galite naudotis viešbučio sporto sale, pirtimi, žaisti golfą, biliardą, stalo tenisą, stalo futbolą. 4 ir 5 žvaigždučių viešbučiai dažnai siūlo ir įvairias SPA procedūras, masažus, viešbučio teritorijoje veikia kirpykla, manikiūro salonas ir pan.

Pradėkite planuoti savo svajonių atostogas!

Kad netektų nusivilti atostogomis, gerai išstudijuokite šiuos tris aspektus: kambarį, maistą ir pramogas. Tai leis susidaryti geresnį vaizdą apie tai, kokios atostogos jūsų laukia ir ką išties reiškia „viskas įskaičiuota“. Viešbučio pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų biudžeto ir norų! Todėl linkime išsirinkti geriausią viešbutį jūsų atostogoms, o jei apsispręsti sunku – susisiekite su mūsų specialistais ir mes pasiūlysime jūsų lūkesčius atitinkantį kelionės variantą!