Pigūs kelionių bilietai: TOP 6 puslapiai, kuriuose verta naršyti

Kodėl vieni sugeba rasti skrydžių į egzotines šalis vos už kelis šimtus eurų į abi puses, o kiti permoka net kelis kartus? O gal tai tik nepatikimų oro linijų bei perpardavinėtojų triukai? Kodėl vieni sugeba sumedžioti kelialapius už juokingą sumą, o kitiems telieka pavydėti? Šį kartą pasidalinsime patarimais, kaip ir kur ieškoti pigių lėktuvo bilietų bei kelialapių, kad ir jūs, ir jūsų banko sąskaita liktų laimingi.

Vienas svarbiausių triukų – puslapiai, kuriuose galima rasti itin gerų skrydžių bei kelialapių pasiūlymų. Pateikiame Jums išbandytų sąrašą kartu su pliusais, minusais bei rekomendacijomis.

1. Momondo

Tai vienas populiariausių puslapių pigių skrydžių medžiotojams. Spalvingas, labai aiškus ir patogus – būtent taip puslapį apibūdina specialistai. Svarbu išskirti tai, kad „Momondo” pateikia net kelis skrydžių kriterijus – pigiausią, greičiausią bei geriausią kainos ir kokybės atžvilgiu. Puslapyje aiškiai matysite kiek persėdimų gali reikėti iki galutinės stotelės, taip pat kiek laiko truks skrydis bei kokios oro linijos jį vykdo. Taip pat „Momondo” pateikia grafinę kainų juostą, o tai itin patogu, jeigu nesate prisirišę prie konkrečių datų.

Vis dėlto svarbu pabrėžti tai, kad „Momondo” puslapyje skrydžių bilietus pirksite per perpardavinėtojus, o ne iš oficialių oro linijų puslapių. Ir taip, apie perpardavinėtojus sklando įvairių nuomonių. Vieni tikina, kad perpardavinėtojai yra nepatikimi ir bet kurią minutę gali pranešti, kad skrydžiai atšaukti. Kiti, tuo tarpu ir mes, kol kas jokių neigiamų potyrių neturėjo. Jeigu vis tik esate linkę nerimauti, rekomenduojame „Momondo” pagalba surasti pigių skrydžių datas, o tuomet bilietus pirkti iš oficialių aviakompanijų puslapių.

2. Travel Free

Tai itin patogus tinklaraštis, siūlantis pačias geriausias kainas skrydžiams bei kartais ir viešbučiams. Puslapyje galite pasirinkti regioną iš kurio planuojate keliauti ir tuomet matysite visus karštus pasiūlymus būtent iš pasirinktos vietos.

Tiesa, būtina pabrėžti, kad „Travel Free” tinklaraštis naudojasi „Momondo” puslapiu, per kurį suranda gerų kainų skrydžius ir juos paskelbia. Taigi skrydžių pirkimas gali tapti savotiška grandinine schema – randi pasiūlymą „Travel Free”, esi nukreipiamas į „Momondo”, perki iš „Momondo” nurodytų aviakompanijų oficialių puslapių arba iš perpardavinėtojų.

3. Google Flights

Ne toks spalvingas kaip „Momondo”, bet ne ką prastesnis puslapis, nurodantis skrydžių kainas pasirinktu laikotarpiu visame pasaulyje. „Google Flights” puikiai tinka kainų lyginimui pagal datas. Negana to, galima užsisakyti pranešimą apie pasikeičiančias kainas.

Rekomenduojame puslapyje visuomet naršyti incognito rėžimu, mat dažnai tikrinant tas pačias kryptis kainos išaugs.

4. Skyscanner

Puslapis veikia panašius principu kaip ir kiti išvardyti aukščiau. Patyrę keliautojai šį puslapį rekomenduoja gerų kainų skrydžiams į Jungtines Amerikos Valstijas paieškai. „Skyscanner” pagalba rasite gerų pasiūlymų ne tik į didžiuosius Amerikos miestus, bet ir į mažesnius.

Taip pat rekomenduojame naršyti incognito rėžimu, nes puslapis reaguoja į dažną tų pačių krypčių naršymą.

5. Snowtrex

Šį puslapį pravartu žinoti mėgstantiems slidinėti. Būtent „Snowtrex” pagalba galima rasti puikių pasiūlymų šaltojo sezono kelionėms. Tiesa, naudodamiesi šiuo puslapiu nusipirkti galėsite tik „ski pass”, viešbutį ar apartamentus bei išsinuomoti įrangą. Skrydžių teks ieškoti atskirai. Puslapis tarsi specializuotas „Booking.com” variantas žiemos sportui.

6. Letuviai keliauja aviabilietai

Be jau sukomplektuotų kelionių pasiūlymų „Lietuviai keliauja” kelionių agentūros puslapyje galite įsigyti ir visas paslaugas atskirai. Nuo viešbučio, draudimo, parkavimo iki aviabilietų. Jei kažko nerandate, ar reikia pagalbos, nedvejodami susisiekti tinklalapyje nurodytais kontaktais ir užtikriname, kad „Lietuviai keliauja” kelionių agentūros profesionalai padės surasti ir užsakyti visas pageidaujamas paslaugas Jūsų kelionei.