Į pietus nuo senojo Šarm aš Šeicho ant Raudonosios jūros kranto jūsų laukia Hadabos kurotas. Tai nedidelis poilsinis kvartalas, pilnas skirtingų tipų viešbučių, restoranų, barų, SPA ir kitų pramogų. Čia pailsėti patiks ir mėgstantiems ramų poilsį, ir ieškantiems žmonių šurmulio.

Auksiniai paplūdimiai ir šiltas jūros vanduo bus tobulas atostogų receptas tiems, kurie nori ramiai pagulėti paplūdimy, paskaityti knygą klausantis jūros ir palmių ošimo. O tiems, kurie ieško naujų įspūdžių ir potyrių, patiks tai, kad Raudonoji jūra yra tiesiog sutverta vandens pramogoms! Čia galite pasimokyti nardyti, buriuoti ar užsiimti kitu vandens sportu. Net ir pradedantiesiems nardytojams atsivers įspūdingi vaizdai po jūra – jūros dugnas bene visoje pakrantėje yra nusėtas koralais, o tarp jų nardo įvairiaspalvės žuvys.

 Beje, būtent dėl to keliaujant į Egiptą vertėtų įsigyti vandens batus, nes maudytis basomis čia nerekomenduotina. Jei lankydamiesi Egipte norite šiek tiek daugiau sužinoti apie šią šalį, galite užsisakyti ekskursijas į įvairias istorines vietas ir pamatyti Gizos piramides, aplankyti senovinį Tėbų miestą ar Kairą. Tiesa, šioms kelionėms prireiks vienos ar dviejų dienų. O arčiau kurorto verta pamatyti Ras Mohammed gamtos parką, panardyti Thistlegorm laivo nuolaužų vietoje, kur per Antrąjį pasaulinį karą nuskendo dalis vokiečių karinės amunicijos.

    Kur norite keliauti?

    Papasakokite kokios kelionės norite ir mes pateiksime Jums asmeninį pasiūlymą

    Pageidavimai viešbučiui

    Žvaigždučių skaičius

    Maitinimo tipas